Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська у складі робочої групи з прав людини взяла участь в онлайн-зустрічі з питань гендерної рівності, прав жінок та гендерного мейнстрімінгу, організованою Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися питання рівності прав жінок, питання захисту дітонароджуваності. Було акцентовано увагу на тому, що гендерна рівність передбачає рівні можливості жінок і чоловіків так само, як і гендерно обумовлене насильство є не лише проблемою жінок, а також й чоловіків та хлопчиків, хоча й меншою мірою. Результатом обговорення та брейнстормінгу стало напрацювання пропозицій щодо забезпечення гендерної рівності та рівних можливостей в Україні.