61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Відповідальна з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему «Недискримінаційний підхід у навчанні» на платформі онлай-освіти Educational Era.

Курс включав наступні модулі: критичне сприйняття інформації, дискримінація і толерантність; протидія цькуванню; гендер і нерівність у суспільстві; гендерні відносини і розподіл влади; гендерна соціалізація, ролі та стереотипи; критична педагогіка та інше.

Після завершення курсу та успішно виконаних модульних завдань фінального іспиту Марина Петченко отримала сертифікат, що підтверджує набуті навички протидії дискримінації в освітньому середовищі.

КЛК ХНУВС