Ад’юнкт четвертого року навчання Харківського національного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Орест Будь взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нові грані адміністративно-правового регулювання» через платформу «ZoomMeeting» та отримав сертифікат.

Мета конференції – обговорення нових граней адміністративно-правового регулювання та формулювання пропозицій з їх адаптації.

В онлайн-заході взяли участь представники Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національної академії правових наук, Запорізького національного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.