"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Федоренко Олена Іванівна <br/> доктор педагогічних наук, професор
Федоренко Олена Іванівна,
доктор педагогічних наук, професор

Народилася 7 вересня 1971 року в м. Харкові.

У 1999 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування логічних умінь учнів основної школи» (спеціальність 13.00.01 – теорія та історія педагогіки); у 2009 році – докторську дисертацію за темою «Підготовка майбутніх працівників органів внутрішніх справ до соціальної та виховної роботи з підлітками» (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

У 2011 році присвоєно вчене звання професора.

З 1994 по 1998 рік працювала учителем фізики і математики у СЗОШ № 150 м. Харкова та навчалася у заочній аспірантурі при кафедрі педагогіки Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. З 1998 року по теперішній час працює в Харківському національному університеті внутрішніх справ на посаді завідувача кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Член спеціалізованої вченої ради Д 64.700.04 Харківського національного університету внутрішніх справ із захисту  дисертацій за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія.

Нагороджена відзнаками МВС України II і III ступеня «За сумлінну службу» та відзнакою МВС України «За розвиток науки, техніки та освіти» II ступеня.

Напрямками наукової діяльності є формування професійної компетентності працівників педагогічної галузі та підготовка майбутніх працівників органів внутрішніх справ до професійної діяльності.

Під її науковим керівництвом захищено 7 кандидатських дисертацій з педагогічних наук (Язиков О.І., Кобзєва І.О., Ушкварок О.В., Пилаєва Т.В., Гращенкова Ж.В., Гаркавцев Є.І., Горбенко О.В.). 

Опубліковано 185 наукових робіт (1 монографія, 1 підручник, 4 навчальних посібники, 1 навчально-методичний посібник, 123 статті у наукових фахових виданнях та 55 тез і доповідей на конференціях).

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=iIsIEYMAAAAJ&hl=ru&oi=sra