Ад’юнкти відділу організації освітньо-наукової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Катерина Шаповал та старший лейтенант поліції Анастасія Вуйма взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу, який пройшов під егідою Ради Європи на тему «Захист прав і свобод вразливих груп населення Національною поліцією України».

Навчальний курс був розроблений Одеським державним університетом внутрішніх справ у межах співпраці з проєктом Ради Європи «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні».

Учасники тренінгу ознайомилися з одним із модулів курсу, який мав такі питання: міжнародні та національні антидискримінаційні стандарти, антидискримінаційне законодавство України, вивчення практики Європейського суду з прав людини у справах про свободу від дискримінації, медіація у професійній діяльності юриста тощо.