У межах діяльності Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету для ад’юнктів та магістрів університету проведено лекцію від координаторки програми CEPOL Exchange Program в університеті, докторантки відділу організації освітньо-наукової підготовки Мар’яни Качинської.

Захід організували: помічниця ректора з гендерних питань кандидат юридичних наук Оксана Цукан, голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету кандидат юридичних наук Олександр Хань, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак та фахівець відділу організації освітньо-наукової підготовки лейтенант поліції Сергій Кандалінцев.

Під час заходу слухачів поінформували про існуючі можливості для здобувачів освіти щодо участі у програмах обміну з польськими закладами поліцейської освіти в рамках CEPOL Exchange Program та про досвід участі у ній представників університету. Слухачів ознайомили з особливостями вибору програми обміну та стажування у закладах освіти зі специфічними умовами навчання у Польщі, умовами участі у стажуванні та особливостями заповнення заявки на участь.