Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Антон Черніков і курсанти 1 курсу факультету № 2 Максим Обідченко і Владислав Швець провели відкрите заняття для ліцеїстів 10 та 11 класів Агрономічного ліцею Агрономічної сільської ради Вінницької області. Вони ознайомили їх з особливостями необхідної самооборони та застосування фізичної сили працівниками поліції. Під час заняття було відпрацьовано прийоми рукопашного бою: ударна техніка руками та ногами, прийоми боротьби з подальшим затриманням правопорушника, а також показано найбільш вразливі точки людини, необхідні для самооборони.

Представники університету ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ – закладу вищої освіти системи МВС України.