Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре долучилися до заходів, які влаштовують органи місцевого самоврядування м. Кам’янець-Подільський. Вони відвідали футбольний матч між командами ФК «Епіцентр» м. Кам'янець-Подільський і ФК «Інгулець» Кіровоградської області.

На запрошення Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради з нагоди Дня міста учасників турніру та гостей привітав підрозділ барабанщиць парадного розрахунку, підрозділ дівчат з шаблями та колектив художньої самодіяльності університету.

Курсантсько-студентська молодь завжди активно бере участь у всіх спортивних заходах, адже одним із пріоритетів для них є здоровий спосіб життя і хороша фізична форма.