Слідчий відділу Сумського районного управління поліції ГУНП у Сумській області старший лейтенант поліції Максим Зозуленко та доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Почуєва провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 1. Тема заняття – «Встановлення місця скоєння злочину».

Курсанти опрацювали спеціальну термінологію, повторили мовні засоби, використання яких є доцільним при описі місця вчинення злочину, виконали тренувальні вправи для розвитку вмінь та навичок усного мовлення за темою. Максим Зозуленко обговорив із присутніми дефініції місця вчинення злочину, підкреслив важливість проведення огляду місця події як однієї із найскладніших і значних слідчих дій, зосередив увагу на діях щодо збереження слідів та недопущення сторонніх осіб. Старший лейтенант поділився також досвідом практичної роботи та відповів на запитання.