Старша інспекторка сектору прав людини Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області Альбіна Мельник разом із доцентом кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, доцентом Віктором Лазарєвим провели в районному управлінні заняття на тему «Правовий статус людини і громадянина». Розглядалися питання захисту прав і свобод громадян в умовах дії правового режиму воєнного стану. Зокрема, курсантів ознайомили з роботою сектору прав людини, особливостями розгляду справ, пов’язаних із порушенням прав і свобод громадян. Окремо розглянули конкретні приклади з практики поліцейських, ведення процесуальних документів. Наприкінці заходу Альбіна Мельник надала вичерпні відповіді на запитання здобувачів освіти.