Викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Олена Гораш провела онлайн-зустріч з учнями 11 класу Путильського ліцею Путильської селищної ради Вижницького району. Вона розповіла випускникам про специфіку навчання на факультетах №№ 1-6 ХНУВС і спеціальності, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Викладачка також ознайомила з історією університету, як одного з провідних закладів вищої освіти системи МВС, та особливостями вступної кампанії у 2024 році за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб. Окрема увага була приділена роз’ясненню переваг навчання в Харківському національному університету внутрішніх справ і перспективам професійного кар’єрного зростання після його закінчення.