Напередодні відзначення Дня Соборності України відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано проведення відеолекторію для курсантів факультетів № 2 та № 3 за участі представника Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Олексія Серветника. За допомогою презентації він нагадав про суть соборності та перебіг української історії, кульмінацією якої стало проголошення Акта Злуки у 1919 році. Сучасне свято, офіційно встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42, закликає українців з усіх куточків держави обороняти і плекати свою єдність.

Присутні також переглянули відеоролік, створений Українським інститутом національної пам’яті, який надав можливість зануритися в історичні події і відчути їхнє значення і через сто років.