Голова курсантської ради факультету № 2 Харківського університету внутрішніх справ, капрал поліції Валерія Дегтярьова разом із іншими студентами закладів вищої освіти Вінниччини впродовж трьох тижнів буде проходити стажування у структурних підрозділах Вінницької обласної військової адміністрації. Це можливість детально ознайомитися з роботою виконавчої гілки влади та отримати новий досвід.

Звертаючись до студентської молоді, перша заступниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна зазначила: «Моє щире бажання – побачити когось із вас за кілька років як працівника Вінницької ОВА. Нехай стажування принесе досвід, корисні знайомства, розуміння того, чого ви прагнете у своєму житті».

Під час зустрічі молодь поспілкувалась із представниками структурних підрозділів адміністрації та визначилася, у якій сфері буде стажуватися.