Декан факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Василь Кікінчук разом із заступником Богданом Іванюком, керівником курсу цього ж підрозділу Олексієм Нестеренком і провідним фахівцем відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Тетяною Сазоновою провели загальні збори курсантів 2 курсу. Під час спілкування обговорили питання освітнього процесу, дозвілля курсантів, ознайомили з факторами і чинниками сприятливого психологічного клімату у колективі, розглянули алгоритм дій щодо оптимізації загального психологічного настрою на курсі. Василь Кікінчук звернув особливу увагу на неухильному дотриманні дисципліни, законності, правил проживання у гуртожитку і поведінки курсантів поза територією університету. На всі запитання здобувачі освіти отримали вичерпні відповіді, найвідповідальніших курсантів нагородили почесними грамотами.