Доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником, підполковником поліції Валентиною Гончарук для курсантів другого курсу навчальної групи 205 факультету № 2 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Трудове право» за темою «Особливості взаємодії підрозділів Національної поліції в службовій діяльності» за участі практичних працівників поліції.

У заході взяли участь: рядові поліцейські Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Вероніка Діденко та Назар Ємельян, поліцейський відділу реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області капрал поліції Станіслав Олефіренко і поліцейський сектору реагування патрульної поліції Красноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області капрал поліції Владислав Бондаренко. Усі вони – колишні курсанти університету, які навчаються за освітньо-професійною програмою Правоохоронна діяльність (поліцейські) за схемою «2 роки курсант – 1 рік слухач». Наразі, вони вже понад п’ять місяців працюють у практичних підрозділах. Зустріч колишніх курсантів із нинішніми стала плідною та цікавою для усіх.

Заняття відбулося у формі жвавої дискусії. Поліцейські поділилися з курсантами досвідом практичної роботи, звернули увагу присутніх на тактику спілкування з громадянами, особливості роботи з документами, на особливості розслідування дорожньо-транспортних пригод, злочинів проти власності, сімейного насилля та наркозлочинності. Поліцейські наголосили, що наявність відповідного рівня знань із трудового права відіграє важливу роль у службовій діяльності. Обговорювалися також і численні питання взаємодії різних підрозділів Національної поліції.