Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення нагород учасникам чемпіонату України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку.

За результатами змагань члени команди університету курсант першого курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Івченко (до 58 кг) посів ІІ місце; курсант першого курсу факультету № 2 рядовий поліції Василь Сидор (до 71 кг), курсант третього курсу факультету № 1 капрал поліції Даніз Рашидов (до 88 кг) та курсант другого курсу факультету № 1 рядовий поліції Денис Смирнов (понад 98 кг) посіли ІІІ місце; курсант першого курсу факультету № 4 рядовий поліції Богдан Коробейніков (до 79 кг) виборов VІІ місце. У бойовому розділі самбо у ваговій категорії до 71 кг курсанти 1 курсу факультету № 2 рядові поліції Василь Сидор посів І місце та його брат Микола Сидор – ІІ місце.

Привітав спортсменів із перемогами та вручив їм нагороди ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.