15 лютого у Харківському національному університеті внутрішніх справ традиційно вшановують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. Ця війна тривала понад 9 років. У ній взяли участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3 тисячі українських солдатів й офіцерів загинули на чужій землі, за чужі ідеї та інтереси. Афганська війна – це не лише трагедія. Це ще героїзм і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, чесно виконавши свій громадянський обов’язок, залишившись до кінця вірними своїм побратимам та присязі.

Викладачі кафедри українознавства факультету № 2 провели для курсантів зустріч із воїном-інтернаціоналістом, працівником медичної частини університету Володимиром Плісом.

У залі панувала душевна атмосфера: теплі, до щему в серці й тремтіння в голосі спогади про друзів та життя «солдатської родини», і, звичайно, ліричні пісні та вірші...