Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін, доцентки кафедри Ірина Антол та Дар’я Коробцова провели онлайн-зустріч щодо вступної компанії 2024 року із директором Наталією Драч, практичним психологом та класним керівником 10 класу Дмитром Гордієвським, учителем історії Мариною Ярощук, учителем економіки Максимом Хмеленком та учнями 10-11 класів Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Костянтин Свердлін розповів про особливості вступної кампанії 2024 року, про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ на факультеті № 6, зокрема в період воєнного стану. Заступник декана також ознайомив учасників онлайн-зустрічі з матеріально-технічною базою навчання на факультеті № 6 та запропонував майбутнім абітурієнтам, які виявили бажання вступати до ХНУВС, доєднатися до телеграм-каналу факультету для подальшої співпраці.

Ірина Антол роз’яснила старшокласникам особливості навчання на факультеті № 6 за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та пояснила, як відбувається навчальний процес у воєнний період у дистанційній формі, розповіла про особливості залучення практикуючих фахівців для проведення бінарних занять, про конкурс із фінансової грамотності «Фінансова абетка», який проводиться щороку, й запросила випускників брати у ньому участь.

Дар’я Коробцова розповіла про актуальність та перспективи здобуття вищої освіти за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» в умовах сьогодення.

Представники університету наголосили на важливості для молоді отримання знань у воєнний та післявоєнний період.