Працівники кафедри цивільного права та процесу провели профорієнтаційний захід на підготовчому відділенні факультету № 6. У заході взяла участь доцентка кафедри Тетяна Кириченко, яка розповіла про історію факультету, про наукову роботу кафедри. Вона зазначила, що науково-практична конференція «Проблеми цивільного права та процесу» проводиться щорічно на честь пам’яті професора Олександра Анатолійовича Пушкіна – видатного науковця-цивіліста, який у 90-ті роки очолював кафедру цивільного права та процесу. Цього року конференція буде присвячена 99-й річниці від дня народження знаного вченого, тому студенти університету мають можливість стати її учасниками, написати тези, виступити з доповіддю. Доцентка Елла Твердохліб ознайомила слухачів підготовчого відділення з діяльністю Юридичної клініки ХНУВС, що працює під патронатом факультету. У її роботі активну участь беруть науково-педагогічні працівники та студенти, практикуючі юристи, психологи, соціологи та фахівці інших галузей. Доцентка Катерина Скриннікова розповіла про цікаву роботу кураторів, які проводять виховну роботу, що сприяє формуванню особистості майбутнього фахівця, як громадянина, патріота, небайдужого до долі української держави, правопорядку, освіти та культури.