У межах роботи відділення Юридичної клініки в м. Вінниця завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Олексій Зайцев, доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ольга Кириченко спільно з курсантами факультету № 2 провели прийом громадян. Під час спілкування відвідувачам надали консультації з актуальних правових питань, роз’яснили деякі норми чинного законодавства.

Прийоми громадян консультантами відділення Юридичної клініки ХНУВС проводяться щовівторка та щочетверга з 14.00 до 17.00 год. протягом навчальних семестрів за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 72, поверх 3, кім. 313.

В онлайн-форматі можна записатися на прийом та отримати консультацію: м. Харків – email:[email protected]; м. Вінниця – email: [email protected]; м. Суми – email: [email protected];

м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області – email: [email protected].