Заступник голови Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, курсант 2 курсу факультету № 1 Микита Бєлєвцов взяв участь у програмі міжнародного молодіжного обміну, яка проходила у місті Цакхадзор (Вірменія) у рамках проєкту Erasmus+. Учасники з України, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Словаччини та Великобританії прослухали курс лекцій на тему «Екологія, як частина культурної освіти», обмінялись культурним досвідом на вечорах культурного обміну, відвідали видатні пам’ятники архітектури. Україну представляли дев’ять учасників з різних міст країни.

Микита розповів іноземним учасникам про українську культуру, звичаї та представив Харківський національний університет внутрішніх справ, його унікальну в світовому контексті матеріально-технічну базу, високі спортивні, освітні та наукові здобутки, наголошуючи також на потужній роботі, яка наразі проводиться Міжнародним центром Школи наукового лідерства факультету № 1 за підтримки відділу міжнародного співробітництва університету щодо інформування і залучення здобувачів вищої освіти до програм міжнародного молодіжного обміну. Усі учасники отримали сертифікати про участь у проєкті. Також Микита Бєлєвцов домовився з іноземними представниками громадянського суспільства про подальшу співпрацю та спільну реалізацію майбутніх міжнародних проєктів.