Учасник Школи наукового лідерства вступник факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Іщенко взяв участь у тренувальному таборі EYP Ukraine (European Youth Parliament) в Одесі, де у ролі стажера представив Україну серед інших країн Східного партнерства та ЄС: Білорусі, Азербайджану, Грузії, Вірменії та Німеччини.

Головною метою табору став розвиток відповідних м'яких навичок (soft skills), зокрема вміння працювати у команді та лідерських якостей, а також підготовка учасників до майбутніх заходів, де вони зможуть виступати офіційними представниками молодого покоління своїх країн.

Заняття під час табору охоплювали наступні тематичні напрями: управління проєктами; управління командами; медіа та фотографія; управління громадськими організаціями.

Курсанти факультету № 1 протягом усіх років навчання беруть активну участь у громадському житті та науковій діяльності університету в рамках роботи Школи наукового лідерства.