Доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС кандидат педагогічних наук, капітан поліції Микола Боровик дистанційно пройшов міжнародне науково-педагогічне стажування «Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті», організоване Університетом прикладних наук ISMA (Рига, Латвія).
Навчання включало лекції, консультації, дискусії, тренінги та тестування за модулями «Сучасні підходи до навчання у ВНЗ», «Міжкультурна комунікація в Європейському просторі вищої освіти», «Процес проведення якісних та перспективних наукових робіт», «Методи стимулювання та мотивації персоналу».
Організаторами заходу виступили: ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia)/ Університет прикладних наук ISMA (Рига, Латвія) при підтримці International Science Group/ Міжнародної наукової групи (супровід на підставі підписаної угоди про співпрацю). Голова організаційного комітету академічного стажування: Dr.oec. Deniss Djakons, ISMA University of Applied Sciences Rector// Доктор економічних наук Деніс Дьякон, ректор Університету прикладних наук ISMA.
Загальне навчальне навантаження стажування склало 6 кредитів (180 годин).