У Харківському національному університеті внутрішніх справ стартував проєкт – «Літня наукова школа» спільно з університетом ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща).

Реалізація проєкту відбувається на базі університету ім. Адама Міцкевича. Курсанти і студенти вивчатимуть особливості міжособистісної комунікації. Ці знання знадобляться їм у подальшій професійній діяльності. Делегацію університету очолив перший проректор Олександр Моргунов.

У складі делегації: керівник Центру українсько-польського розвитку, професор кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Микола Пахнін, начальниця відділу звʼязків з громадськістю Ірина Щербакова, начальник інформаційно-технічного відділу Олександр Полховський, старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова.