Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова взяла участь у міжнародній триденній конференції «Linguist United Conference Ukraine 2023», організованій та проведеній в онлайн-форматі видавництвом «Лінгвіст», Cambridge, MM Publications і National Geographic Learning. Представники міжнародних видань та українських проєктів розглянули такі питання: автентичний вміст і соціально-емоційне навчання; виховання громадянина країни та громадянина світу; позитивна психологія в первинному спілкуванні; використання техніки драми для підвищення когнітивної гнучкості; 5 творчих способів занурення студентів у мову та культуру; проєкти для підвищення мотивації; метод «мозкового штурму», формування і розвиток навичок командної роботи тощо.

Під час заходу учасники визначили, що емоційний розвиток є важливою основою успіху, а емоційні навички підтримують як соціальний, так і пізнавальний розвиток студентів, впливають на академічний та соціальний успіх. Лариса Сазанова взяла участь у майстер-класах та отримала сертифікат учасника конференції.