За запрошенням Лестерського університету (м. Лестер, Великобританія) та Центру європейського права та інтернаціоналізації (CELI) професорка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлана Попова взяла участь у міжнародній конференції «International Cooperation in Space Activity» із доповіддю «The Ukrainian-British Academic Partnership: cooperation in the war conditions». Мета заходу – сприяння майбутньому партнерству та новій співпраці, налагодження зв’язків між науковцями й міжнародними партнерами у галузях космічної діяльності та промисловості. Тематика доповідей була пов’язана з необхідністю розвитку науки для продовження життя на землі та у всесвіті. Учасники розкривали основні питання космічного права та політики, сучасних викликів та міжнародної безпеки, а також висували нові ідеї та перспективи космічної стійкості. У заході взяли участь представники з Великобританії, США, України, Ірландії, Шотландії, Португалії, Франції, Сінгапуру, Індонезії та інших країн. Під час конференції відбулася мережева сесія, деякі спікери та учасники приєднувалися до дискусії в режимі онлайн (UTC+1).

Цей захід став чудовою можливістю встановити мережеві зв’язки та нові партнерства між представниками: CELI (Центру європейського права та інтернаціоналізації) research group on Space Law and Policy, University of Leicester and the Space Park (Великоританія), the Space Court Foundation (США), ТОВ «Наука і космос» (Україна), Науково-дослідного інституту морського та космічного права Державного космічного агентства України, Української асоціації високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС», ГС «Дніпровський космічний кластер» (Україна), the Indonesian Space Agency (INASA) Secretariat, the National Research and Innovation Agency (Індонезія), C.T.O. of Navigation Engineering & Technology Pte. Ltd. (Сінгапур), VdA Vieira de Almeida (Португалія), Rolls-Royce (Великобританія), the International Institute for the Unification of Private Law (UNIDROIT) (Франція), «The Ukrainian-British Academic Partnership» (Великобританія / Україна).

Учасники конференції подали свої матеріали доповідей для публікації у провідному журналі Advanced Space Law.