Для представників курсантсько-студентського самоврядування Харківського національного університету внутрішніх справ, що перебувають у складі делегації у м. Познань (Республіка Польща), розпочалися заняття у літній школі лідерства Університету імені Адама Міцкевича. Роботу «Літньої школи лідерства» відкрив декан факультету політичних наук і журналістики Університету імені Адама Міцкевича Анджей Стельмах. Він побажав молоді успішного навчання, плідного спілкування та нових надійних друзів.

Перший проректор Харківського поліцейського вишу Олександр Моргунов подякував керівництву Університету імені Адама Міцкевича за високий рівень організації заходів, створення теплої атмосфери, що додає наснаги для наближення нашої спільної з братнім польським народом перемоги.