Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в онлайн-зустрічі з послом європейської молоді, тренером з медіаграмотності програм від IREX, Академії Української Преси, DW Akademie Дмитром Томенком, який провів лекцію про концепцію, характеристики та цілі дезінформації.

Представники та представниці проєкту «EUvsDisinfo»  поділилися своїми знаннями, результатами роботи, а також досягненнями Європейського Союзу в боротьбі з дезінформацією. Учасники лекції дізналися, як розпізнавати різні форми фейків, включаючи клікбейт-заголовки, фотофейки та діпфейки, а також зіграли в інтерактивну гру «Правда чи фейк» на платформі Kahoot, під час якої закріпили отримані знання про ініціативу «Посли європейської молоді» в Україні. Захід було проведено двома мовами – українською та англійською, – що дало учасникам можливість випробувати свій рівень володіння іноземною мовою.