Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав заступник директора Регіонального програмного офісу ІСІТАР в Україні Тімоті Яновік. Відбулася зустріч із першим проректором університету Олександром Моргуновим. Мета візиту – моніторинг навчального процесу поліцейських офіцерів громад, які проходять підготовку у закладі вищої освіти та спілкування зі слухачами програми.

За підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Посольства Сполучених Штатів Америки та Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США в Україні (ICITAP) Харківський поліцейський виш готує фахівців за новим світовим зразком.

Під час навчання поліцейські офіцери громад отримують теоретичні знання та практичні навички за темами: «Права людини», «Антикорупційне законодавство», «Організаційно-правові засади діяльності поліцейських офіцерів громади», «Профілактична (превентивна) робота поліцейського офіцера громади», «Безпека дорожнього руху», «Кримінальне провадження», «Аналіз і вирішення безпекових проблем громади» тощо.