Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Протидія дезінформації в умовах російської агресії проти України: виклики і перспективи». Науковий захід організованій науково-дослідним інститутом публічної політики і соціальних наук м. Харків спільно з кафедрою міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія», школою політичної аналітики НаУКМА, Харківським національним університетом внутрішніх справ та Запорізьким національним університетом.

Під час конференції розглядалися основні питання щодо інформаційної війни. Російська дезінформація поширюється через різні канали та платформи, спрямовуючи зусилля на порушення довіри громадськості та створення викривлених уявлень про події, використовує соціальні мережі та створює фейкові новини. Протидія дезінформації вимагає комплексного підходу, що включає у себе освітні, технічні та міжнародні заходи. Учасники конференції обговорили, що тільки спільними зусиллями українське суспільство може зберегти інформаційну незалежність та ефективно протистояти викликам російської агресії.