Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Олена Джафарова, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава та слухач магістратури факультету № 3 Даніїл Зінченко завершили навчальний онлайн-курс Ради Європи HELP щодо протидії торгівлі людьми.

Курс спрямований на розвиток критичного мислення та набуття практичних навичок, необхідних для ідентифікації та розслідування випадків торгівлі людьми, а також для надання допомоги жертвам. Курс містив відеолекції від провідних міжнародних юристів і правозахисників, а також інтерактивні завдання й дискусії. Особлива увага була приділена практичним аспектам, зокрема аналізу кейсів для глибшого засвоєння матеріалу та отримання учасниками цінних знань й інструментів для більш ефективної боротьби з торгівлею людьми.