Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олександр Левашов відвідав міжнародні онлайн-вебінари для викладачів англійської мови. У заході «From research to practice: using GenAI with Cambridge materials», який проводили спікери Evelina Galaczi та Raquel Ribeiro від Cambridge University Press and Assessment, було розглянуто питання застосування штучного інтелекту для ефективного вивчення іноземної мови: як GenAI може допомогти у покращенні знань граматики, розвитку творчих здібностей і навичок критичного мислення. Олександр Левашов також ознайомився з останніми дослідженнями експертів з вивчення, викладання та оцінювання мов. На вебінарі «Oracy: Speaking for success in the primary classroom» спікерка Michelle Mahony розповіла про розвиток навичок ораторського мовлення, які надають упевненості, щоб виступати перед аудиторією, обговорювати ідеї в групі та працювати з іншими членами команди.