Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди відзначення Дня Європи в Україні запрошуються до участі у міні-лекціях онлайн «Віртуальний тур Європою». Лекції проводитимуть представники країн Європейського Союзу, які будуть знайомити не лише з країною, яку представляють, але й з особливостями підготовки майбутніх поліцейських.

12 травня 2021 року о 16.00 відбудеться лекція «Кар’єра офіцера поліції у Північний Рейн-Вестфалії (Німеччина)». Спікер: Френк Арнольдс, Старший радник із загальних питань правоохоронної діяльності Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові.

13 травня 2021 року о 14.00«Швеція та шведська поліція». Спікер: Уве Петтерссон, Радник з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у м. Харків.

14 травня 2021 року о 14.00«Підготовка працівників поліції у Словаччині». Спікер: Іван Кощ, кандидат наук, науковий співробітник, викладач кафедри європейського інтегрованого управління кордонами Академії поліцейських сил у Братиславі (Словаччина).

У розкладі можуть бути зміни та доповнення.

Лекції проводитимуться англійською мовою на платформі ZOOM.

Зареєструватися для участі у лекціях можна за посиланням:

У разі виникнення додаткових запитань, звертатися до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected]057-7398-267).