Деканом факультету № 6 Оксаною Брусаковою проведено онлайн-нараду зі студентським активом та членами дебатного клубу університету від факультету № 6 щодо участі у проектах British Council Ukraine (Британської Ради в Україні).

Обговорювалися питання щодо подання індивідуальних заявок та заявок команд на проєкти різних напрямів реалізації: соціальні, культурно-мистецькі, освітні, екологічні тощо.

Особлива увага була зосереджена на участі студентів у проєкті «Активні громадяни» Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку за допомогою створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог.