Працівниці факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ – доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Кобилко та фахівчиня Олена Адамчук провели для студентів виховну годину, присвячену Дню пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Йшлося про Другу світову війну, тоталітарні режими, воєнні злочини тощо. Наталія Кобилко зазначила, що у цей день стає вже традиційним доповнити одяг червоним маком – символом пам’яті. Його графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Учасники заходу вшанували пам'ять усіх військових і цивільних жертв збройних конфліктів.