Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів ХНУВС Олексій Сердюк взяв участь у роботі круглого столу Глобальної Ініціативи проти Транснаціональної Організованої Злочинності (Global Initiative against Transnational Organized Crime) у рамках експертної групи з вивчення кримінальних ринків України (Ukraine Illicit Market Expert Group). Захід було присвячено проблемам вивчення можливих шляхів фінансування збройного конфлікту в Україні через кримінальні мережі, виявленню трендів змін нелегальних ринків регіону та вірогідних напрямків і факторів їх розвитку у відповідь на збройний конфлікт. У заході взяли участь експерти мережи – кримінологи Європи та США (Jay Albanese, Michael Levi, Klaus von Lampe, Alexander Kupatadze, Yulia Zabelina та ін.), а також двох провідних юридичних вишів України – Харківського національного університету внутрішніх справ та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Обидва заклади вищої освіти представляють місто Харків, яке зараз знаходиться під обстрілами ворога, але наукова робота в ньому не припиняється! Харків завжди був містом науки та освіти і таким він залишиться попри спроби подолати нас! Разом до Перемоги!