На кафедрі правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС відбулось онлайн-засідання наукового гуртка, в роботі якого взяли участь представниці кафедри Юлія Кириченко, Дар’я Коробцова та члени наукового гуртка, які навчаються за спеціальностями «Фінанси, банківська справа та страхування», «Правоохоронна діяльність».

Учасники засідання обговорили проблемні питання, пов’язані зі здійсненням фінансового забезпечення діяльності суб’єктів господарювання. Із тематичною доповіддю виступив слухач магістратури Єгор Кириченко «Фінансове забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств».

По завершенні заходу було прийнято рішення визнати подані до розгляду матеріали у якості наукової доповіді, врахувати вказані зауваження під час подальшої наукової роботи та підготувати тези доповіді для участі у науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.