Представники кафедри соціології та психології факультету № 6 взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми психологічного забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів».

Мета конференції – висвітлення теоретико-методологічних засад і практичних розробок психологічного забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів відповідно до викликів сьогодення. Тематика секцій: нормативно-правове регулювання психологічного забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів; сучасні технології психологічного забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів; медико-психологічні засади реабілітації працівників правоохоронних органів в умовах війни.

Дослідники кафедри підготували тези доповіді за тематикою секцій конференції та отримали сертифікати учасників.