Курсантів факультету № 1 – переможців наукових конкурсів привітав і вручив нагороди декан факультету підполковник поліції Віталій Романюк.

Дипломи та грошові винагороди за участь у щорічному Конкурсі наукових робіт «Історія органів охорони правопорядку» серед здобувачів вищої освіти ХНУВС з нагоди Дня заснування університету отримали:

Диплом І ступеня – курсантка 1 курсу Марія Трум;

Диплом ІІІ ступеня – курсантка 2 курсу Іванна Андрієшина;

Диплом лауреата та наукову літературу, автором якої є перший ректор університету, перший віцепрезидент НАПрН України, академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Бандурка, отримав курсант 1 курсу Тейюб Абдуллаєв.

За перемогу у I етапі XXІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика Диплом І ступеня отримала курсантка Віолета Стороженко.

За участь у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Дипломом ІІ ступеня нагороджено курсанта Максима Хилобокого, Дипломом ІІІ ступеня – курсанта Тейюба Абдуллаєва.

Віталій Романюк привітав нагороджених, побажав їм творчої наснаги та наполегливості для нових досягнень і перемог.