Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник привітав і вручив нагороди переможцям наукових конкурсів.

За перемогу в І етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Диплом І ступеня отримала курсантка факультету № 3 Поліна Рог.

За перемогу в I етапі XXІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика Дипломом ІІ ступеня нагороджено курсантку факультету № 2 Ксенію Коновалову, Дипломом ІІІ ступеня – курсанта факультету № 3 Валерія Фоміча.

Сергій Бортник побажав переможцям не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини, як у науковій діяльності, так і в навчанні.