Доповідачі у своїх виступах зазначили, що актуальність використання інформаційних технологій зростає у зв’язку із загрозами з боку країни-агресора та злочинного світу й необхідністю якнайшвидшого впровадження у діяльність правоохоронних органів інтелектуальних систем обробки даних та інформації. Впровадження засобів інформаційних технологій у правоохоронній діяльності підвищує ефективність організації розслідування кримінальних правопорушень, поліпшує методичне забезпечення працівників Національної поліції України. Під час роботи круглого столу були розглянуті питання теоретичного та практичного характеру.

У роботі наукового заходу взяли участь представники управління протидії кіберзлочинам у м. Києві Департаменту кіберполіції НП України (Орлов Р.Ю., Окушко А.В.), Головного управління Національної поліції України в Харківській області (Власов О.В.), Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (Іваненко Г.В.), Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (Бикова Т.М., Гомон В.О.), Національної академії Державної прикордонної служби України (Козакевич О.М.), Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Харківського університету та ін.

Круглий стіл був організований кафедрою кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6. За його матеріалами буде підготовлений та опублікований збірник тез доповідей.