Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 під керівництвом доцента кафедри Ірини Луценко. Тема засідання – дослідження проблем, пов’язаних із озброєнням громадян цивільною вогнепальною зброєю. Проаналізовано також було законопроєкти про обіг цивільної вогнепальної зброї в Україні, винесені на розгляд Верховної Ради. Під час обговорення члени наукового гуртка висловили свої думки щодо чинного вітчизняного законодавства, яке дозволяє громадянам реалізувати своє право на володіння зброєю,  проєкту Закону про цивільну зброю та боєприпаси, щодо міжнародного досвіду легалізації зброї та контролю за її обігом, а також стану готовності українського суспільства до озброєння цивільного населення.