До уваги стейкхолдерів - здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців! Кафедра правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 262 «Правоохоронна діяльність» (правоохоронна діяльність).

Відбулося засідання робочої групи у складі кафедр правоохоронної діяльності та поліціїстики; кримінального процесу, криміналістики та експертології; фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Google Meet.

Під час засідання було переглянуто проєкт освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (правоохоронна діяльність).

Зважаючи на необхідність забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану, особлива увага приділялася перегляду компонент освітньо-професійних програм та їх логічної послідовності, а також фахових компетентностей, які мають набути здобувачі вищої освіти.

Чекаємо на ваші пропозиції!

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Правоохоронна діяльність (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement (Law Enforcement)