До уваги стейкхолдерів - здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців! Харківський національний університет внутрішніх справ неухильно забезпечує високу якість освітніх послуг та орієнтацію на повноцінну реалізацію своєї соціальної місії за будь-яких умов життєдіяльності українського суспільства. У зв’язку із цим, факультет № 1 ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти 081 «Право» (поліцейські), а також освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 081 «Право» та запрошує зацікавлених осіб до обговорення їх проєктів з метою забезпечення максимальної відповідності викликам сучасності, проактивності та очікуванням стейкхолдерів.

Просимо надсилати пропозиції за електронними адресами гарантів:

1) освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня – доктор юридичних наук, професор Р. Л. Степанюк  ([email protected]);

2) освітньо-професійна програма другого (магістерського) рівня – доктор юридичних наук, професор Ю. В. Орлов ([email protected]);

3) освітньо-наукова програма третього (освітньо-наукового) рівня – доктор юридичних наук, професор О. М. Литвинов ([email protected]).

ОСВІТНЬО–НАУКОВА ПРОГРАМА третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 081 Право 081 Law

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти Право (Поліцейські) Law (Police Officers)

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Право (Поліцейські) Law (Police Officers)