Відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 за участі стейкхолдера – директора Управління по роботі з банками ПАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» Романа Кобка та студентки 3 курсу Дар’ї Глоби.

Під час зустрічі особливу увагу приділили обговоренню силабусу – це документ, який готується для студента. Його основна мета – пояснити студентові суть і форму дисципліни. До відома присутніх довели, що саме із силабусу студент отримує вичерпну інформацію щодо того, які очікувані результати – знання, уміння, навички, компетентності у нього будуть сформовані після ознайомлення. Звернули також увагу на можливість обрання вибіркових компонент навчальних дисциплін за бажанням студента.