Для посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор та керуючий партнер Юридичної компанії «Арес» Роман Чумак.

Під час діалогу було обговорено особливості навчального плану названої спеціальності. Було внесено низку конструктивних пропозицій щодо вдосконалення освітньо-професійної програми. Укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами між ХНУВС та Адвокатським об’єднанням «Юридична компанія  «Арес».