З метою посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. В процесі обговорення взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор і керуючий партнер юридичної компанії «Riyako&Partners» Євген Ріяко.

Під час діалогу вони обговорили особливості навчального плану освітньо-професійної програми, внесли низку конструктивних пропозицій щодо її вдосконалення. Наприкінці зустрічі між ХНУВС та юридичною компанією «Riyako&Partners» було укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами. Зазначимо, що здобувачі освіти університету вже пройшли практику на базі цієї юридичної компанії.