Харківський національний університет внутрішніх справ неухильно забезпечує високу якість освітніх послуг та орієнтацію на повноцінну реалізацію своєї соціальної місії за будь-яких умов життєдіяльності українського суспільства. У зв’язку з цим факультет № 1 ініціює перегляд освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 081 «Право» (поліцейські) та запрошує зацікавлених осіб до обговорення її проєкту з метою забезпечення максимальної відповідності викликам сучасності, проактивності та очікуванням стейкхолдерів.

Просимо надсилати ваші пропозиції за електронною адресою гаранта освітньо-професійної програми – доктора юридичних наук, професора Юія Володимировича Орлова ([email protected]).

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА