Кафедра соціології та психології факультету № 6 ХНУВС працює над внесенням змін до освітньо-професійної програми «Психологія» (практична психологія) для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми «Психологія» (практична психологія) для другого (магістерського) рівня вищої освіти та освітньо-наукової програми «Психологія» (юридична психологія) для третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Чекаємо на ваші пропозиції та рекомендації.

Корпоративна електронна адреса гаранта освітньо-наукової програми «Психологія» (юридична психологія) для третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти – [email protected] Євдокімова Олена Олександрівна.

Корпоративна електронна адреса гаранта освітньо-професійної програми «Психологія» (практична психологія) для другого (магістерського) рівня вищої освіти – [email protected] Нечітайло Ірина Сергіївна.

Корпоративна електронна адреса гаранта освітньо-професійної програми «Психологія» (практична психологія) для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – [email protected] Шиліна Алла Андріївна.

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти