Харківський національний університет внутрішніх справ неухильно забезпечує високу якість освітніх послуг, у зв’язку з цим спільна робоча група виносить на публічне обговорення для внесення змін в освітньо-професійному програму (ОПП) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців освітнього ступеня магістра в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» кваліфікація: магістр права, 081 «Право» (Правозастосування).

Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення проєкту ОПП та просимо надсилати свої пропозиції на електронну адресу гаранта освітньо-професійної програми – професора кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Кройтора Володимира Андрійовича – [email protected].

Чекаємо на ваші пропозиції!

ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА